Hakkımızda

Makro Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

Yüksek Teknoloji ve İnovatif yaklaşımlarMakro Ambalj yüksek teknoloji kullanımı ve inovatif yaklaşımları benimseyerek günümüzde Avrupa standartlarında kutu ve mukavva üretmektedir.

VİZYONUMUZ
Kurumsal ve teknolojik yeniliklere paralel olarak sürekli yenilenmenin, aynı zamanda sektörel olarak her zaman rekabet edebilme ve gelişime açık olmanın gerektiğini düşünmekteyiz. Üretim proseslerinden, sevkiyat proseslerine kadar her safhada müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamayı amaçladık. Firma başarımızı ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi sağladık. Çevreye saygılı üretim anlayışımızı, sosyal sorumluluk katkılarımızı artırarak devam ettirme arzusundayız.
MİSYONUMUZ
Farklı yaratan ürün yelpazesi ile her sektöre ihtiyaçlarına göre koli tasarlayıp üretmek. Üretimlerimizle Türkiye'de ve dünyada tüm markalar için değer yaratmak. Güncel ambalaj tasarlamaları yapıp kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsemektir.

Kaliteli üretimi, iş güvenliğini ve doğaya saygılı olmayı taahüt ediyoruz

Sertifikalarımız

Tüm faaliyetlerimizde yüksek standartlarMüşteri menfaatlerini ön planda tutararak memnuniyetlerini sürdürülebilir kılmak adına müşterilerimizin kalite taleplerini yerine getiririz.

ISO 9001:2008
Uluslararası standart olup başarılı yönetim standartlarındandır. Müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri ve hizmetleri en üst seviyede eksiksiz olarak sağlamakta bizi yönlendirmektedir.
ISO 22000:2005
Gıda maddesi güvenliği olarak 22000 sertifikasıyla gıda maddeleri üreten firmaların dış ambalaj koli tedarikçisi olarak gerekli hassasiyeti göstermekte ve gıda maddesi güvenliği prosesleri için denetlenmiş bir yönetim sistemi içersinde yer almaktayız.

Sertifikaları Görüntüle